Fréza FAE UMH/S 225 s rotorem A je oblíbená díky své robustnosti a schopnosti kvalitně připravit půdu pro zalesnění

 

Vlastnosti, které se očekávají od lesních fréz je jejich robustnost a schopnost kvalitně připravit půdu pro zalesnění.

 

Fréza UMH/S 225 s rotorem typu A značky FAE tyto dvě vlastnosti splňuje, a proto je také tak oblíbená u zákazníků. Fréza se používá k drcení potěžebních zbytků včetně pařezů, čímž dochází k lepší a větší hydro-schopnosti kultivované půdy. Půda je ideálně připravená pro sázení rostlin, jejichž úhyn je, podle zkušenosti zákazníků, nižší v řádu o cca 12 %.

Pokud se sháníte po agresivní fréze, pak UMH/S 225 je výbornou volbou. Frézy FAE jsou jedinečné tím, že mají předsazený rotor, který je agresivní a dokáže velmi rychle a efektivně odstranit pařezy, klest, buřiní, ale i stojící stromy, čímž technologie šetří čas i peníze.

Co se týče výbavy, je žádané doplnění frézy o hydrodynamické spojky, tzv. turbo spojky, které zajišťují pozvolný rozběh rotoru, ale slouží i jako tlumič nárazů. Turbo spojky zastaví přenos síly na pohon frézy v případě, že dojde k zastavení rotoru při práci, například nárazem do pařezu. V momentě uvolnění rotoru se spojky spojí a znova spustí celý systém frézy. Zároveň jistí celé ústrojí převodovky, chrání náhonovou hřídel a náhon traktoru.

Fréza je vhodná pro traktory se středním i silným výkonem od 240 – 400 koní.

Technické informace k fréze naleznete v odkazu níže: 

Technické informace k fréze UMH/S 225

 

Sledujte nás také na sociálních sítích 

Facebook

Instagram

 

Zpět na aktuality