O nás

O společnosti

Jsme společnost, která prodává a servisuje stroje, prostřednictvím kterých můžete zpracovat a připravit půdu, posekat zahradu, nebo sad, ošetřit a posbírat ovoce, uklidit silnice, připravit políčka, zahrady, parky a následně dodat vaše produkty do restaurací, zahradnictví, květinářství, prodejen vín, zeleniny a ovoce. 

Společnost Malcom cz je složená ze zkušených obchodníků, servisních techniků a administrace, kteří svoji práci dělají s citem pro dobrý obchod, kvalitní servis a komfortní klientské zázemí. Díky více jak dvacetiletému aktivnímu působení v oboru jsme si vybudovali stabilní a respektované postavení v konkurenčním prostředí. Dopomáhá nám k tomu i široké portfolio nabízených produktů, které nám umožňuje přiblížit se technickými parametry i cenovými požadavky našim zákazníkům.

Obchod vnímáme jako pole dialogu mezi zákazníkem a obchodníkem, založené na porozumění zákazníkovým potřebám a požadavkům tak, abychom pro něj byli schopni navrhnout a následně realizovat to nejlepší řešení. "Náš zákazník, náš pán." pro nás není jen klišé, ale způsob myšlení. Profesionální a vyrovnaný vztah se zákazníkem, který je maximálně spokojený s našimi službami je kompasem, kterým se řídíme. 

Obchodní partneři

Výběr spolupráce se zahraničními značkami se odvíjí od dobrých vztahů a kvality vyrobených produktů, které se řadí mezi nejlepší nabízené produkty ve svém oboru. Nemalou roli hraje také šetrnost strojů k přírodě a jejich intuitivní ovladatelnost.

Mezi naše obchodní partnery se řadí značky jako je Doppstadt, FAE, Pezzolato, Prime Tech, Agrimaster, Ferrari, FAE, Peruzzo, Orsi, Atmos, Muratori a další. V rámci České a Slovenské republiky rozšiřujeme obchodní síť, abychom byli schopni odpovědět na požadavky všem potencionálním i stálým zákazníkům po celém území Česka i Slovenska.